Masérsky salón Relax a Zdravie

Kežmarok

HomeSlužbyKontraindikácieEsenciálne olejeE.o. Doterra  v salóneTDP lampaFilter vzduchuAkcieCenníkKontaktKde nás nájdeteRelaxácia
TDP lampa v Kežmarku

TDP lampa - Gou Gong

Terapeutický prístroj GOU GONG®

Je terapeutický prístroj, ktorého kľúčovým prvkom je patentovaná minerálna platňa. Táto platňa je pokrytá 33 minerálmi. Keď sa minerálna plátna nahreje na teplotu cca 280°C, produkuje jedinečné bio spektrum elektromagnetických vĺn v rozsahu 1-25 mikrónov, ktoré dokáže ľudské telo prijímať. Absorbovaná energia podporuje mikrocirkuláciu a metabolizmus, posilňuje imunitný systém a dosahuje krátkodobé i dlhodobé zmiernenie bolesti. Zároveň dochádza k pôsobeniu tepla, ktoré povzbudzuje bunky k vnútorným termickým reakciám. Tým sa zlepšuje prekrvenie a zásobovanie buniek.

Obzvlášť účinné je prehrievanie plôch s akupunktúrnymi bodmi, ktoré podľa tradičnej čínskej medicíny (TCM) regulujú energetický systém a ovplyvňujú zdravie človeka. Originálna TDP-lampa sa teda môže použiť namiesto moxovania. Vysielané energetické vlnenie a teplo s tým spojené pôsobí na akupuntúrne body vybrané terapeutom, ktoré harmonizujú energiu Qi, uvoľňujú blokády a životná energia môže opäť voľne prúdiť cez meridiány.


Prostredníctvom „liečivého tepla" originálnej TDP-lampy možno priamo pociťovať:

• všeobecné blaho

• ústup akútnych bolestí

• zlepšenie v chronických oblastiach.


Podľa dodávateľa, množstva informácií na internete a referencií ľudí, ktorí boli liečení touto lampou uvádza sa možnosť použiť TPD lampu pri mnohých symptómoch ako napr. ochorenia kĺbov a svalov, svalovej horúčke, vytknutie, bolesti ramien, “tenisový lakeť”, bolesti kolien, chrbta, poranenia, ktoré vznikajú pri vykonávaní určitých športov. Využíva sa tiež pri liečbe pooperačných rán , jaziev a kožných ochorení, ale i ďalších.